Parádní dáreček na cestu do šatny! Juliš pohotově zakončil a Sparta vedla do poločasu 3:0


1266Hned velikou šanci měl v úvodu Candreva, který se dostal k míči po nezdařeném odkopu Costy. David Bičík však střelu z úhlu pokryl. První rohový kop hostů v osmé minutě zakončil opět Candreva. Mířil však mimo. A hned v desáté minutě dala Sparta gól. Po centru Zahustěla se v pokutovém území soupeře dostal k míči Krejčí, který přiklepl míč Marečkovi a ten neomylně zamířil k tyči.

A hned za další dvě minuty přinesly druhý gool Sparty. To se trefil Krejčí a Sparta tak od dvanácté minuty vedla 2-0! V 18cté minutě letěl nebezpečně míč v šestnáctce Sparty ale žádný hráč LAzia se k němu nedokázal dostat. Po vstřelených brankách Sparťané nezalezli ale naopak stále napadali soupeře vysoko na jeho polovině.

Ve 24. minutě utekl obráncům Lazia Juliš, ale jeho střelu dokázala obrana domácích na poslední chvilku zablokovat. Ve 26 minutě mělo Lazio  tutovku, ale Bičík skvěle podržel svůj tým. Candreva vypálil na Bičíka jedovku ze třiceti metrů, ten však střelu vychýlil na roh. Střelu z poza vápna vymyslel Dočkal, Marchetti byl ale na svém místě a Lazio prohrávalo stále o dva góly.

Lazio dostalo Spartu ke konci poločasu pod tlak. Lazio však nedokázalo být produktivní. To Sparta byla při chuti a produktivita jim nedělala problém. Juliš totiž před poločasem vsítil další gól Sparty. Poločas tak skončil 3-0 pro Spartu.