Özil je nenahraditelný génius! Jeho statistiky musí soupeře děsit


3181


Někdy se po trávníku plouží, jako by se snad nudil. Fotbal? Nezájem. Jenže pak vyšle geniální pas, kterým kritikům zavře ústa. Mesut Özil je génius, jeho statistiky mluví za vše.

Ve středu večer sestřelil v Lize mistrů bulharský Ludogorec třemi brankami. Byl to pro něj výjimečný okamžik. V popisu práce má hlavně tvorbu gólových šancí. A jde mu to nejlíp z celé Premier League.

VIDEO: Özil slavil narozky po boku Justina Biebera. Popřál mu i Čechího

Televize Sky Sports zveřejnila grafiku, která ukazuje, že německý záložník Arsenalu od svého příchodu na Ostrovy v roce 2013 zaznamenal neskutečných 33 asistencí.

Arzenálů Mesut Özil vytvořil více šancí než jakýkoliv Záložník PL od roku 2013 [Grafika]

Za poslední tři roky tak vyprodukoval nejvíce brankových nahrávek ze všech fotbalistů Premier League. “Je to týmový hráč a poctivec. Když mu řeknete, co má udělat, tak to udělá,” chválil ho před časem manažer Wenger.

Pogba je při sexu moc hlučný, nemůžeme spát, stěžují si sousedé záložníka United

O jeho výjimečnosti svědčí i další čísla: své spoluhráče vyslal už do 310 příležitostí, ze kterých mohli dát gól, a jeho pasy mají úspěšnost téměř 88 procent.

Fanoušci Arsenalu se teď můžou jen modlit, aby Özil podepsal nový kontrakt, který mu končí po sezoně 2017/2018. Vše je prý na dobré cestě, Němec by měl v nejbližších dnech prodloužit, přičemž si přijde na 250 tisíc liber týdně.

https://www.youtube.com/watch?v=Vig3Ks1bDYI