Özil bude nejlépe placený hráč Arsenalu! Podepíše už po repre pauze


2931


Přijít o něj, to by byla pro Arsenal pohroma. Fanoušci ale můžu být v klidu, Mesut Özil se z Emirates Stadium nechystá, což v nejbližších dnech potvrdí podpisem nové smlouvy.

Němec má kontrakt jen na rok a půl. Stejně jako jeho ofenzivní parťák Alexis Sanchez. Ani jeden zatím nový kontakt nepodepsal. Minimálně u Özila se to brzy změní, tvrdí anglický Mirror.

GALERIE: Özilův palác za 300 mega! Záložník Arsenalu si pořídil luxusní bydlení

Záložník, který v posledních dnech tráví volno v Turecku, našel s vedením Arsenalu po dlouhých měsících společnou řeč. “Özil a jeho zástupci se opět setkají s představiteli Gunners po reprezentační pauze, vše je na dobré cestě,” píše Mirror.

Obě strany jsou údajně na podmínkách dohodnuté, podpis už má být jen formalita. Z Özila se tak stane nejlépe placený hráč londýnského klubu.

Pokud Özil nepodepíše, půjde k United, plánuje prý Mourinho

Zatímco dnes si přijde na zhruba 140 tisíc liber týdně hrubého, nový kontrakt mu má podle anglického deníku zaručit příjem o šedesát tisíc vyšší, tedy rovných 200.

Že se Özil z Londýna nechystá, naznačuje i skutečnost, že si v minulých dnech pořídil na jeho předměstí vlastní bydlení.