Opilý Pique si dělal při oslavách titulu srandu z Ronalda! Jak vtipkoval na adresu hvězdy Realu?

1
2

20663


V Barceloně se slaví. Hráči získali ligový titul a s pohárem jezdili městem v otevřeném autobuse a chlubili se svým úspěchem. Samozřejmě padla nějaká ta sklenka šampaňského. Pique si po několika z nich dělal srandu z Cristiana Ronalda. Jak vtipkoval o portugalské stár?

Barcelona dosáhla úchvatného úspěchu. Získala šestý titul za posledních devět let. Fakt, že Real Madrid dosáhl za tuhle dobu pouze dvakrát na titul nezůstal u hráčů nepovšimnut. Autobus projížděl městem a hráči rozdávali autogramy a úsměvy na každou stranu.

Šikovný kameraman pak zachytil jeden směšný okamžik. Fanoušek Barcelony házel míč, který chtěl podepsat, hráčům na palubu autobusu. Míš chtěl několikrát chytit Gerrard Pique, bohužel se mu to po pár vypitých sklenkách úplně nedařilo.

Míč pak nakonec chytil jeho spoluhráč a podal ho Piquemu, který se na něj podepsal. Poté přišla chvilka Piqueho. Ten totiž následně napodoboval gólovou oslavu Cristiana Ronalda známou jako “Calma”. Jeho oslavu Calma (v překladu “klídek”) mohli diváci vidět při mnoha brankách, které dal hráč Realu právě Barceloně. Spoluhráči Luis Suárez a Messi se pak mohli přetrhnout smíchy.

Na další stránce se podívejte, jak si dělal Pique z Ronalda srandu.