OFICIÁLNĚ: Návrat ztraceného syna! Duo Götzeus opět pohromadě

1
2

6442


Borussia Dortmund dokonala návrat svého odchovance! Fanoušky tolik milovaný a později mimořádně nenáviděný Němec se vrací ve velkém stylu. Oficiální web Bundesligy dnes potvrdil příchod Maria Götzeho zpět na Signal Iduna Part s tím, že odchovanec BVB podepíše kontrakt na čtyři roky hned poté, co projde zdravotní prohlídkou, která by měla být zřejmě jen formalitou.

K přestupu se také vyjádřil sám Mario: “Když jsem v létě 2013 přestupoval do Bayernu, rozhodnutí, které jsem udělal, bylo vědomé a není třeba se za něj dnes schovávat. O tři roky později, je mi 23 let, a na mé rozhodnutí se dívám jinýma očima. Dokážu porozumět, že mnoho fanoušků dodnes nepochopilo mé rozhodnutí. Rozhodnu se ještě dnes.”

“Když se vracím domů, chci přesvědčit všechny lidi, zejména ty, kteří mě nepřijímají s otevřenou náručí, mými výkony. Mým cílem je opět hrát co nejlepší fotbal. Pro nás všechny, pro klub a pro fanoušky BVB,” uzavřel svůj proslov.

Velice zajímavá je také částka, kterou vedení BVB za střelce vítězné německé branky ve finále světového šampionátu 2014 v Brazílii zaplatí.