OFICIÁLNĚ: Konečně je jasné, kdo na trenérské lavici vystřídá Zinedina Zidana


42814


Sám Zinedine Zidane ví, že kvůli špatnému výkonu jeho svěřenců, je jeho pozice v klubu ohrožena. A nyní se už ví, kdo by jej měl po sezóně vystřídat v čele Real Madrid.

Di María se vrací zpět do anglické Premier League

Celý svět čekal na zprávu o tom, kdo by mohl v budoucnu nahradit Zinedina Zidana u kormidla Realu Madrid. A my už teď víme, kdo by to měl být. Jeho náhradníkem by se měl stát trenér Borussie Dortmund Thomas Tuchel.


Ten přebral Borussii po Kloppovi a díky jeho útočné taktice neztratila nic z toho, co jí předal právě Klopp. A i když Dortmund neutrácí za hráče takové peníze jako například Real, dokáže se měřit se světovými giganty. Zápas v Lize mistrů právě s Realem Madrid, který skončil 2:2, mluví za vše.

Zájem Realu o zkušeného Němce navíc potvrdilo i vedení Dortmundu, konkrétně jeho CEO. “Můžu potvrdit, že se o Thomase zajímá Real Madrid. My jej však nechceme pustit. Thomas má naši plnou podporu. Ovšem pokud bude chtít odejít, nic s tím nenaděláme. Tuchel je velmi dobrým trenérem, který by zde mohl zůstat klidně i 20 let. Ale uvidíme, jak to dopadne,” pronesl CEO Dortmundu.