OFICIÁLNĚ: Gigant opět posiluje! Polská hvězda míří do PSG


7763


Francouzský fotbalový mistr Paris St. Germain podepsal pětiletou smlouvu se středopolařem polského původu. Pro francouzský tým je to v krátké době další posila po Hatemu Ben Arfovi.

Unai Emery, nový kouč PSG, odešel po veleúspěšné kariérní zastávce ze Sevilly, kde dokázal získat hattrick v podobě tří za sebou jdoucích vítězství v Evropské lize. To se ještě nikdy nikomu nepovedlo. Proto dostal nabídku od PSG, týmu, který nezná hranici peněžních prostředků.

Emery, jak je dobře známo, zviditelnil v Seville mnoho skvělých hráčů. Ať už to byl Gameiro, Banega či Vitolo. Ale jedno jméno nám chybí. Jméno muže, který se stal posilou PSG. Jméno muže, kterého Emery dostal na výsluní.

Grzegorz Krychowiak. Polský defenzivní záložník, který patřil ve výběru Adama Nawalky k těm nejlepším. Fotbalista, bez něhož už nikdy nebude záloha Sevilly fungovat tak, jako fungovala dodnes.

Pět let nového života. Pět let v Paříži – městě módy. Pět let fotbalové stoupání do nebes. Využije Grzegorz Krychowiak svou šanci a dostane se k mužům, na které bude Emery dál sázet? Nebo nezachytí svou šanci a připojí se k těm, za které se pouze vyhodili peníze? Tak či tak se z něj stal Pařížan a to je něco!

[youtube id=”L6KrPiGQ5RI”]