OFICIÁLNĚ: CONTE NOVÝM TRENÉREM CHELSEA! 5 věcí které mohou fanoušci od nového kouče očekávat


2506Posledních pár týdnů se horlivě spekulovalo o tom, že novým trenérem Chelsea bude Antonio Conte. Teď je vše již potvrzeno a novým koučem Chelsea se stane opravdu Conte.

 

Londýnského klubu se ujme ihned po skončení EURA 2016, na kterém povede italský národní celek. Ital podepsal na Stamford Bridge smlouvu na tři roky a fanoušci se mohou těšit na pár nových věcí.

Zde máme 5 faktů, které od Conteho můžeme v Chelsea očekávat.

 

5. Změna formace

Chelsea je zvyklá na rozestavení 4-2-3-1 s jedním hrotovým útočníkem. Conte však praktikuje formaci 3-5-2 která je velice ofenzivní. Má také zkušenosti se systémem 4-3-3. Jedno je však jistě. Blues nebudou hrát pouze na jeden hrot.

 

4. Udržení Johna Terryho

Chelsea prohlásila že neprodlouží svému kapitánovi Terrymu smlouvu. Nicméně Conte bude potřebovat do nové sezóny zkušenost v zadních řadách. Terry je pořád jedním z nejlepších na svém postu a Conte se pokusí o nové vyjednání smlouvy pro Johna Terryho.

 

3. Návrat Juana Cuadrada

Kolubijské křídlo přišlo k Blues z Fiorentini, ovšem nedokázalo se v týmu prosadit. Cuadrado tak šel na hostování do Juventusu kde pookřál. 31 startá za Starou Dámu, z toho 4 góly a pět asistencí. Juventus má o hráče zájem, ale s přihlédnutím na Conteho formaci 3-5-2 je jasné že se Cuadrado uplatní. Má skvělou formu a je platný hráč a Conte to rozhodně ví.

 

2. Žádná velká čistka týmu

Hodně lidí očekává velikou čistku na Stamford Bridge. Ikdyž klub prožívá špatnou sezónu je nutné si uvědomit, že v mužstvu jsou kvalitní hráči světového kalibru. Dalším faktem je, že Chelsea nebude hrát příští ročních Champions League, což mnoho kvalitních hráčů vyžaduje. Pár hráčů určitě klub opustí, ale hlavní jádro týmu se měnit nebude.

 

1.Výhra Ligového titulu? Možná

 

Conteho čeká u Blues hodně těžká práce, ovšem neztrácejte naději. Conteho sice ze začátku mohou brzdit jazykové bariéry ale je to zkušený trenér a kádr Chelsea je silný. Premier League bude mít příští sezónu nejlepší trenérské zastoupení. S Guardiolou v City, nejspíše Mourinhem u United, Klopp již v Anglii trénuje a Ranieri již své umění prokazuje.

 

Máme se tedy na co těšit a stát se může cokoliv. Uvidíme, jak se povede novému trenérovi Chelsea.

https://www.youtube.com/watch?v=BgvSX_2Pd0c