OFICIÁLNĚ: Chelsea podepsala letošního mistra Evropy!


14283


Když nedávno Antonio Conte vyhlašoval velké utrácení v samotném závěru přestupového období, zřejmě nemyslel zrovna tenhle přestup. Ačkoliv se jedná o příchod šampiona z letošního EURA ve Francii, nemusí se fanoušci konkurentů Blues začít strachovat.

➡Chceš protein se slevou témeř 1200 Kč?

Den poté, co pomohl svému Dinamu Záhřeb postoupit do základní skupiny Ligy mistrů, se náhradní gólman Portugalska Eduardo upsal Chelsea. Přestože bude zřejmě až 3. brankářem v pořadí, je odchovanec Bragy z přestupu nadšený.

Výsledek obrázku pro eduardo dinamo zagreb

“Mít příležitost přijít do Premier League a do Chelsea nepotřebovalo příliš složité rozhodování. Jsem šťastný, že tu můžu být a doufám, že naplním to, co ode mě lidé v klubu očekávají,” netajil nadšení světoběžník, kterému bude za necelý měsíc už 34 let.

Rozlosování skupin Ligy mistrů! Nováček z Leicesteru dostal hratelné soupeře

“Vždy jsem snil o tom, že si zahraju v Premier League – lize s nejlepšími týmy a nejlepšími hráči,” řekl bývalý hráč Benficy nebo Janova, odkud odcházel před 2 lety právě do Chorvatska.

S Dinamem dvakrát postoupil do Ligy mistrů a v byl obou ročnících v hlavním městě Chorvatska gólmanskou jedničkou. Suma, kterou Blues zaplatili za 1,9 metru vysokého Portugalce, ještě zveřejněna nebyla.