Odmítla balík peněz a chce se mstít! Bývalá lékařka Chelsea si chce podat Mourinha

1
2

7945


Eva Carneiro si žádnou hlavu s odmítnutím vysoké mimosoudní sumy nedělala. Proč nechtěla přijmout balík, který jí nabízelo vedení Blues? Důvod je jednoduchý. Žena se chce mstít a to hlavně Mourinhovi.

Celý spor Evy a Mourinha se odehrál v srpnu minulého roku. Chelsea hrála utkání proti Swensea a v závěru byla v početní nevýhodě a dohrávala o deseti. Na zemi se v ten moment válel Eden Hazard a Eva neváhala a vyběhla hvězdu Chelsea ošetřit.

To se však nelíbilo Mourinhovi, podle kterého zasáhla necitlivě a hloupě do hry (protože ošetřovaný hráč poté musí jít za postranní čáru, než bude opět vpuštěn do hry). Celý incident zachytili také kamery. Mourinho běsnil ve svém výběhu jako lev a když se lékařka vracela, neodpustil si i pár peprných slov na její adresu. Eva poté byla z klubu vyhozena.

Půvabné lékařce byla nabídnuta “mírová cesta” řešení celého případu. Chelsea jí nabídla mimosoudní vyrovnání v hodnotě 1,2 mil. liber. To však odmítla. Chce se prý soudit a hlavně si přeje, aby za své chování pykal samotný Jose Mourinho.

Pokud jste celý incident ještě neviděli, videa běsnícího Mourinha na Evu Carneiro naleznete na další stránce.