Odmítá hrát za klub! Kapitán mu svedl manželku


5270


[GARD align=”center”]

lol

Menší problém řeší v kabině dánského týmu Randers! Jeden z hráčů zjistil, že se jeho manželka zapletla s kapitánem týmu.

Jednatřiceti letý záložník Jonas Borring nechce nastupovat za svůj tým. Vadí mu přítomnost Cristiana Kellera, kapitána a spoluhráče, který mu začal dělat do manželky, bohužel úspěšně.

Zhrzený hráč k tomu prohlásil: “Manželka se na konci roku 2015 rozhodla, že bychom spolu už neměli být. Každopádně stále bydlíme pod jednou střechou a máme dvě děti, které musí brát do úvahy. To, že to udělala nás dost ovlivňuje. Mé sestrvání v Randers spolu s Kellerem je nemyslitelné. Keller porušil pravidlo, které je v kabině číslo jedna. Totálně mi vrátil nůž do zad.”

Borring dostal od týmu dovolenou na neurčito. Keller dál zůstává v týmu a hraje.

Vedení prohlásilo: “Máme velký respekt pro jeho situaci a pro to, že teď potřebuje hlavně pokoj a klid. Doufáme, že toto budou respektovat i ostatní lidé.”

Oba dva hráči spolu nastoupili naposled proti Esbjergu. hrají spolu už 4 roky. Tento rok je však ten poslední. Boring si bude muset krom nové manželky hledat i nový klub.

Takové jednání není úplně neobvyklé a zažívají ho i velkokluby. Vzpomeňme například na aférku Johna Terryho, který prubl drahou polovičku spoluhráči Bridgeovi. Nakonec i on musel opustit tým, zatímco Terry dál pokračoval v Blues.

[GARD align=”center”]

[GARD align=”center”]