Odchod Fabregase je čím dál pravděpodobnější. Chelsea chce ulovit jednoho z nejlepších záložníků Serie A!

1
2

10619


Po menších problémech na začátku sezony dokázal přeci jen nový italský kouč Antonio Conte vrátit Chelsea zpátky na vrchol Premier League. Po roce plném útrap tak konečně čeká fanoušky Blues klidná zima, v níž budou své milované fotbalisty sledovat jak bojují s Arsenalem, Liverpoolem nebo Manchesterem City o čelo PL. Mezi ně už ovšem nemusí déle patřit Cesc Fabregas.

‘Odmítl jsem Real Madrid,’ říká brazilský nástupce Daniho Alvese. Nyní má zájem Man United

Španělský záložník je už delší dobu spojován s odchodem ze Stamford Bridge a Abramovič překvapivě nebude v zimě otálet a přivede už v lednu plnohodnotnou náhradu. Na rozdíl od mnoha dalších TOP evropských klubů bývá Chelsea v zimě zpravidla aktivní, což dokazuje fakt, že největší přestup její historie byl nákup Fernanda Torrese taktéž v polovině sezony.

Diegu Costovi se v ofenzivě daří, a tak by Londýňané chtěli přivítat posilu do středu pole. Tenhle nákup by se mohl vyrovnat zmiňovanému Torresovi. Ovšem pouze z toho hlediska, že se jedná o velkého hráče, který bude stát Abramoviče dost draho. Pomůže tolik žádaná posila Blues k titulu?