Obránce PSG jde do basy! Nadával kouči do teploušů, pak napadl policejní hlídku


15822


Když jste pod parou a potkáte policejní hlídku, nedělejte ramena. Jinak to skončí zle. Jako v případě obránce francouzského PSG Sergeho Auriera. 

23letá opora bohatého celku z Paříže má velký problém. Možná to bude znamenat i její konec v modrém dresu. Aurier totiž míří do basy.

V pondělí si vyslechl u soudu trest za květnový incident. Tehdy v časných ranních hodinách opouštěl jeden z pařížských nočních klubů v hodně podnapilém stavu. A ztropil pořádný malér.

Policejní hlídku, která se ho snažila legitimovat, nejprve poslal tam, kde nesvítí slunce, a pak jednoho z mužů zákona napadl. Soudce se s Aurierem nemazal. “Dva měsíce natvrdo a pokuta 21 tisíc eur,” píše francouzský tisk.

Reprezentant Pobřeží slonoviny se ještě může odvolat. Soud mu tak může teoreticky trest zmírnit (veřejně prospěšné práce), nebo naopak nějaký ten měsíc přidat. Uvidíme.

Abramovičova flotila! Majitel Chelsea ukázal sbírku luxusních bouráků

Aurier je každopádně hodně zvláštní a horkokrevný týpek. V únoru mu hrozil vyhazov z PSG, když slovně poplival spoluhráče i tehdejšího kouče Blanca. “Blanc je teplouš, Sirigu (brankář) to má už za sebou a Van der Wiel (obránce) je hráč na hovno,” řekl Aurier v šíleném videu, které zveřejnil na sociální síti.

Omluvil se a v klubu zůstal. Tentokrát už možná tolik štěstí mít nebude.