Objev španělského týmu na EURO mění dres! Bude to Barcelona nebo City?


11420


Když se jeho jméno objevilo v konečné nominaci Vincente Del Bosqueho na evropský šampionát, mezi nepříliš zasvěcenými fanoušky vyvolalo rozruch. Mezi experty nikoliv. Každý, který se ve fotbale vyzná, ví, že si své místo tento borec zcela jistě zaslouží především skvělými výkony a to mnohem více než například opomenutý Diego Costa.

Šanci dostal, chytl ji za pačesy a dnes si užívá. Kmenový hráč Celty Vigo, Španěl Nolito, je na roztrhání. Do svého týmu jej chtějí hned dva evropští giganti. Na jedné straně stojí jeden z nejbohatších týmů světa Manchester City, který od nové sezóny povede Pep Guardiola a na té druhé aktuální držitel titulu La Ligy Barcelona.

Pep Guardiola a vedení Citizens doufají, že španělský zázrak dokáží přivábit částkou 14 miliónů liber. Křídelníkova cena vzrostla především díky skvělým výkonům na letošním evropském šampionátu, kde 29letý Nolito dokázal dokonce vsítit branku do sítě Turecka.

Nolito sice říká, že není v žádném kontaktu s Guardiolou či Luisem Enrique, ale co není, může být. ,,Je to velice zajímavé, když se o vás zajímají právě tyto dva koučové,” prohlásil Španěl na toto velice žhavé téma.

Na závěr se nechal Nolito slyšet, že si jako dítě přál nastupovat za Barcelonu a pokud Katalánci podepíšou jiného útočníka, určitě jim to nebude zazlívat. V Manchesteru doufají, že jej nalákají právě na veliký přísun peněz a skvělého kouče Guardiolu.

[youtube id=”zn5nl6i2Ugo”]