Objev EURO do Premier League? O mladíka je zájem v Leicesteru


6861


Vedení Leicesteru City po veleúspěšné sezóně shromažďuje mužstvo, a poté, co se jim podařilo udržet Vardyho a podepsat brankáře Zielera, si brousí zuby na další objev. Do sestavy Claudia Ranieriho si vedení Lišek vyhlédlo objev letošního EURO.

Ve Francii zazářilo mnoho trpaslíků. Spekulovalo se o nákupu Petera Pekárika ze Slovenska, jehož nákup se zatím nestal realitou. Krom Slovenska na šampionátu zaujali také jejich jižní sousedé z Maďarska. Chlapci ze země gulášů a salámů kráčeli skupinou s legendou v brance a mnoha neznámými v sestavě. I přesto dokázali skončit na prvním místě a jejich cestu zastavil až velice nabitý tým Belgie.

Z Maďarské sestavy zaujalo dost jmen, ale přesto jedno vyčnívalo. Jedenadvacet let, skvělý na míči, ještě lepší v obranné fázi. Adam Nagy, mladičký Maďar ve službách Ferencvárose, se ocitl na seznamu posledního šampiona Premier League.

Pokud se spekuluje o odchodu N’gola Kantého, tak právě Nagy by měl být tou správnou náhradou. O mladíka od Dunaje má zájem také Marseille či Benfika Lisabon.

[youtube id=”qs6IV_O1uio”]