Oba kluby z Manchesteru svedou v létě boj o gólmanskou hvězdu PL! Na Old Trafford nebo Etihad zamíří…


6089


Podpis kontraktu s agentem, který má vazby na Manchester United nebo 10 let staré působení v Manchesteru City. Oba kluby z anglického velkoměsta mají předpoklady k podpisu brankářské hvězdy Leicesteru City Kaspera Schmeichela. 

MAN CITY silně prahne po Aubameyangovi! Neváhá jej vyměnit za…

Oba týmy dost možná budou potřebovat posilu do brány. Zatímco United se stále horko těžko brání tlaku ze strany Realu Madrid na Davida de Geu, v modré polovině Manchesteru už tuší, že jít do nové sezony s aktuální gólmanskou dvojicí Caballero, Bravo nebude tou úplně nejlepší volbou.

Kasper Schmeichel could spark a transfer tussle between Manchester United and Man City

Přesto, že 30letý Dán Kasper Schmeichel na začátku sezony prodloužil s obhájcem anglického titulu kontrakt až do roku 2021, není po změně agenta s vazbami na klub z Old Traffordu a výsledky Foxes v průběhu ročníku stoprocentní, že bude rodák z Kodaně chtít zůstat v Leicesteru.

Bude proto zajímavé v létě sledovat, jestli jej přeci jen jeden z obou gigantů zláká. Obecně rošád mezi třemi tyčemi bychom měli v létě vidět víc než dost. Tržní hodnota Schmeichela, který vyrůstal v akademii Citizens, jejichž kmenovým hráčem byl celých 5 let (odehrál ale jen 10 zápasů), se pohybuje těsně pod hranicí 10 milionů eur.