Nový Ronaldo? Bez šance, nikdo jako já tady už nebude, říká sebevědomě CR7


34592


Ty titulky se objevují v médiích snad týden co týden. Nový Ronaldo, nový CR7, nový Cristiano Ronaldo… Bude ale někdo skutečně jako on? Podle samotného Portugalce je to vyloučené.

Jakmile se v Evropě objeví nadějný ofenzivní mladík, novináři jej často přirovnávají ke Cristianu Ronaldovi. Sám CR7 to ale považuje za hloupost.

CR7 podepíše doživotní smlouvu! Vydělá tolik, že si nás může koupit všechny

Jeho kopie? Nemožné. “Nikdo nemůže být další Cristiano Ronaldo,” řekl sebevědomě střelec Realu Madrid v rozhovoru pro španělský deník Marca. “To se nemůže stát,” dodal.

Na starém kontinentu vidí několik mimořádných mladých hráčů, ale ví, že hrou se mu nikdo nevyrovná. “Někdo další skvělý bude, nicméně ne jako já. Ale je tady řada nadějných fotbalistů, o kterých můžu mluvit,” doplnil Ronaldo.

FOTO: CR7 nazuje kopny v barvách Sportingu Lisabon! Novinku mu ušila Nike

Pro koho má slabost? Asi nepřekvapí, že pro své krajany. “Můžu zmínit Renata Sanchese, Andrese Gomese nebo Joaa Maria. Vypíchl jsem samozřejmě Portugalce, ale v Evropě jsou i jiní výborní fotbalisté. Jsem velmi šťastný z těchto úžasných talentů, protože máme jistotu, že fotbal bude stále skvělý,” uzavřel CR7.