Noční můra West Hamu! Z Evropské ligy ho vyřadil během dvou sezón stejný tým! Astra, která je v totálním rozkladu


6932


Tohle už není náhoda. West Ham se snaží už druhým rokem prokousat předkolem Evropské ligy. Opět se mu to nepodařilo a opět za to může stejný soupeř. Průměrný rumunský tým, který má velké existenční potíže.

West Ham byl proti rumunské Astře jasný favorit. Svému soupeři měl co oplácet. V minulé sezóně totiž Rumuni dali Kladivářům v Evropě stopku po výsledcích 2:2 a domácí výhře 2:1. Všichni fanoušci čekali sladkou odvetu. Vše nakonec dopadlo ještě hůře než minulý rok.

Chceš protein se slevou téměř 1200 Kč? 

Absencemi sužovaný West Ham (chyběli Payet, Carroll, Lanzini nebo historicky nejdražší posila klubu Ayew) totiž po nadějném výsledku v Rumunsku 1:1 dostal tvrdé KO doma před vlastními fanoušky. Jediný gól utkání vstřelil Felipe Texeira.

“Je to obrovské zklamání, nehráli jsme dobře. Chyběla nám touha, a to rozhodlo,” řekl bezprostředně po utkání trenér Slaven Bilič.

Je to o kurióznější, že Astra je jako klub v totálním rozkladu. V rumunské lize paběrkuje na 11. místě, nemá peníze, prodala nejlepší hráče, vedení klubu je zapleteno do sázkařské aféry a majitel klubu dokonce sedí ve vězení.

Sparta, Plzeň a Liberec znají své soupeře! Máme se na co těšit 

Postup přes West Ham druhou sezónu po sobě se rovná velkému zázraku.

Kladivářům teď nezbývá nic jiného, než se soustředit na ligu, bojovat o co nejlepší umístění a zkusit to v Evropě příští rok znovu. Jak se říká, do třetice všeho dobrého.