Nike si Neymara hýčká. Nastoupí v luxusních kopnách od basketbalisty Jordana

1
2
3
4
5
6
7

8916


Neymar hlásí změnu, mění nádobíčko. Kopačky jsou opět od Nike. A znovu se jedná o výsledek unikátní spolupráce mezi ním a někdejší ikonou NBA Michaelem Jordanem.

Nike na začátku léta vytvořila nový brand, když spojila dvě značky – Neymarovu a legendárního basketbalisty Michaela Jordana. A představila kolekci, jejíž součástí byly i kopačky.

V nich se hvězda Barcelony představila na domácí olympiádě, kde získala s Kanárky zlaté medaile.

Teď Nike přichází s druhou verzí kopaček. Opět se jedná o Hypervenom Phatom, tentokrát ale designéři vsadili místo černé na kombinaci bílé a oranžové barvy. “Skutečnost, že bude mít Neymar kopačky od Jordana, to je něco obrovského,” líčil při vzniku kolekce nadšený návrhář Nike Nathan van Hook.

Výsledek obrázku pro jordan neymar

Boty vynikají několika zajímavými detaily. Čísly 10 a 23 (dresy Neymara a Jordana), “žraločím” vzorem, který symbolizuje zuby mořského dravce, brazilskou vlajkou a hned třikrát na nich najdete logo “jumpmana” (postava Jordana). Tkaničky pak na počest Neymarova syna zdobí jeho iniciály DL.

“Mám z toho, co se nám podařilo, velkou radost. Jsem velký obdivovatel Neymara, miluju jeho hru a styl, jakým hraje,” pochvaloval si spolupráci Jordan.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Kopačky se objeví v obchodech už během září. A cena? Žádná láce. K mání budou za zhruba 375 dolarů, což je asi devět tisíc korun.

Snímky kopaček najdeš na dalších stránkách