Neymar odmítl balík! V PSG si mohl vydělat víc než Messi i Ronaldo


4256


Přesun Paula Pogby z Juventusu na Ostrovy? Pche, to mohl být jen “druhořadý” přestup. Moc totiž nechybělo a dres přes prázdniny změnila jiná hvězda – Brazilec Neymar.

Výmysl bulváru? Ale vůbec ne. O nabídkách, které měl snajpr Barcelony na stole, se totiž rozhovořil v minulých dnech pro brazilský tisk přímo hráčův agent.

Zájem mělo hlavně francouzské PSG, které shánělo náhradu za Zlatana Ibrahimoviče. “Přestup byl velmi blízko,” potvrdil agent Neymara Wagner Ribeiro v rozhovoru pro ESPN Brasil.

Chceš kopny jako Pogba? Mrkni sem!

Částka za přestup? Mnohem větší než za Pogbu. Bohatý celek nabízel 160 milionů liber! Neymar by se zároveň stal nejlépe placeným fotbalistou planety.

Trumfl by parťáka z Barcelony Messiho i Cristiana Ronalda. “PSG mu bylo ochotné dát plat až 650 tisíc liber týdně, čímž by si přišel asi na 40 milionů eur ročně,” prozradil Ribeiro s tím, že o Brazilce se intenzivně zajímal i José Mourinho.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Jak PSG, tak Manchester United ale Neymar odmítl. A prodloužil v Barceloně smlouvu až do roku 2021. Výkupní klauzuli Barca stanovila na 200 milionů eur, přičemž v následujících letech se zvedne až na 250. “Mohl jít do PSG nebo United, kde by měl víc peněz. Ale chtěl v Barceloně zůstat,” vysvětlil Neymarův agent.