Neymar má mít namířeno pryč z Barcelony! Brazilské listy píši o přestupu léta


11335


Tohle by byla senzace. Absolutní TOP přestup letošního přestupového období. Barcelona ještě nepodepsala smlouvu se svým klenotem Neymarem a hned se okolo hráče slétávají velkokluby jako mouchy. Brazilské tisky informují o jednání s klubem v Evropě, kdo je ten vyvolený?

Tím klubem je kdo jiný než bohaté a majetné Paris Saint Germain. Neymarův otec už se nemůže dívat na to, jak vedení Barcelony jeho syna přehlíží a není schopno se s ním domluvit na adekvátní smlouvě s odpovídajícím finančním ohodnocením. Aby také ne, Neymar nedostává zrovna tolik, kolik jiné hvězdy jeho kalibru.

Jeho otec tak začal jednat. Není zrovna hodně klubů, které by si mohli dovolit hráčovi služby. Ba co více? Jeho výstupní klauzuli z Barcelony určitě nedokáže vyplatit každý tým. Proto se jedná jen se špičkou. S těmi, co na to prostě mají. Mezi nimi je určitě i PSG.

Podle brazilského deníku UOL se prý již dějí skutečné kroky k podpisu Neymara v Paříži. Jeho plat by měl být až dvojnásobný oproti tomu, který pobírá teď. Vydělal by si ohromných 50 000 000€. Neymarova smlouva je vázána do roku 2018 a jeho výkupní cena je 192 000 000€, tu by prý mělo být ochotno PSG zaplatit. Přepisoval by se tak rekord v přestupové částce fotbalisty, který drží přestup Geretha Balea do Realu Madrid za 100 000 000 €.

První jednání se zástupci obou stran se uskutečnila před několika týdny na Ibize, kde se agent Wagnerem Ribeirem sešel s majitelem francouzského klubu Nasserem Al Khelaifim.

Co myslíte, budou další kroky jeho kariéry směřovat do Paříže?

https://www.youtube.com/watch?v=Ihtv4Ggcm0A