Nevíte jak vyslovit jméno některého z hráčů na šampionátu? Tento článek Vám zaručeně pomůže!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

3951


Snad každý šampionát se najdou hráči, kteří jsou nočními můrami všech komentátorů, a také otazníkem všech fanoušků. Na dalších stranách si můžete prolistovat vybrané země a zjistit, jak se mají jména hráčů jednotlivých týmů správně vyslovovat. Kromě dobrého pocitu 🙂 budete moci také pozorně poslouchat naše komentátory, zda někde nedělají chybu.

Dnes ráno byla možnost online chatu s Vlastimilem Vláškem, který bude jedním z nejdůležitějších členů týmu ČT ve Francii. Sám říkal, že díky anglické stanici ITV namluvili novináři z každé účastnické země celou třiadvacetičlennou nominaci a jednotlivé soubory si mezi sebou vyměňují. Bude to ale opravdu fungovat jako podle švýcarských hodinek?

Ještě před tím, než se odeberete na další stránky, kde jsou v abecedním seznamu jednotlivé týmy (z pochopitelných důvodů jsem vyřadil ČR, Slovensko, Rusko, Ukrajinu, Chorvatsko, čtveřici z ostrovů a dvojici ze severní Evropy), si pro jistotu projděte i výslovnost deseti pořadatelských měst.

 

Bordeaux [Bordó]; Lens [Lán(s)]; Lille [Lil]; Lyon [Lyo(n)]; Marseille [Marsej]; Nice [Nys]; Paris [Pary]; Saint-Denis [SánDeny]; Saint-Étienne [Sán(t)Étién]; Toulouse [Tůlůz]