Nevídaná soudržnost! Messi si vzal mikrofón, pozval k sobě celý tým a snažil se zabránit skandálu své reprezentace


12371


Takhle vypadá lídr svého týmu! To co předvedli na tiskové konferenci hráči Argentiny v čele s Messim se jen tak nevidí. Skandál “Marijuana” se nyní bude prošetřovat a celý tým se postavil za svého spoluhráče. Messiho krásná řeč znemožnila jakýmkoliv spekulacím. Co se stalo?

Velice vážnému obvinění čelí hráč argentinské reprezentace Lavezzi. Ten byl totiž vyloučen z reprezentačního kádru den před zápasem s Kolumbií. Novinář Gabriel Anello jej na Twitteru obvinil z toho, že to bylo kvůli kouření marijuany na tréninku reprezentace.

Lavezzi se okamžitě bránil proti tomuto výroku a bude se s novinářem soudit za urážku na cti a pomluvu. Jeho tvrzení vrhá špatný stít na jeho osobu, rodinu a jeho práci. Za svého spoluhráče se postavil i zbytek reprezentace v čele s Messim.

Ten si na pozápasovou tiskovou konferenci k sobě pozval celý tým a pronesl řeč k novinářům.

 ,,Zdravím vás a omluvte nás, ale máme něco na srdci. Jsme tu všichni proto, abychom tváří v tvář prohlásili, že nebudeme mluvit s tiskem. Asi víte kvůli čemu. Vážné obvinění a nedostatek respektu již přesáhlo všechno. Obvinění na Pacha (Lavezzi) je vážné a když bychom sami nic neříkali a neprohlašovali, bylo by to brané za pravdivé. Víme že řadě z vás chybí respekt k nám a ke hře, ale vrtat se někomu v životě?… Této hry se nechceme účastnit. Děkujeme,” řekl Messi.