Neuvěřitelný Bayern dokázal vyrovnat! Tentokrát se hlavou prosadil osamocený Thomas Muller… jde se do prodloužení

3402

Bayern Mnichov od začátku doháněl nepříznivý výsledek 0:2 (oba góly najdeš tady) s Juventusem Turín!! A daří se mu to… Nejdříve se prosadil hlavou Robert Lewandowski (jeho gól najdeš tady) po krásném centru Costy a snížil tak na 1:2. A nyní Bavoři znovu udeřili! Thomas Muller zůstal ve vápně osamocený a prosazuje se krásnou hlavičkou, kterou umístil do levého spodního rohu.

V nastaveném čase popravil definitivně Starou dámu jejich vlastní hráč Coman, ten přesprintoval půlku hřiště a parádní střelou nedal Buffonovi šanci!

Bayern si svojí bojovností vybojoval prodloužení… Kdo v něm bude nakonec úspěšnější? Podaří se Bayernu zakončit tento úžasný kolotoč výhrou nebo si postup odveze Stará dáma?