Netradiční zážitek z derby! Protekční spratek a zarytý Slávista Pavel Novotný bavil svým komentářem tisíce lidí


11278


Pražské derby. To byl souboj nejen na hřišti a v hledišti. Na férovku si to rozdali také komentátoři Pavel Novotný (Slavie) a David Suchařípa (Sparta). A že to byl opravdu souboj k popukání. Pokud jste uživateli O2 TV, mohli jste si sledování pražského derby okořenit druhým komentářem. 

Samozřejmě každý měl svůj subjektivní pohled na věc. “To byla jasná nemytá špinavá sparťanská ruka,” viděl situaci jednoznačně Novotný.

“Ale kdeže, to nic nebylo, vždyť byla nastřelená,” kontroval Suchařípa.

“A už zase brečej, typičtí slávisté,” lamentoval sparťanský komentátor.

“To byl faůůůl, jasná sparťanská zákeřnost,” nedala se druhá strana.

V podobném duchu pak probíhal celý zápas. Vzájemné přeřvávání bylo na pořádku dne. Slyšet byl pak hlavně Pavel Novotný, který ještě na bezbrankového stavu začínal zpívat znělku Ligy mistrů se slovy, že o mistrovi je rozhodnuto a že příští rok čeká na Slavii milionářská soutěž. V druhém poločase výkon slávisty Novotného gradoval.

“Stříkni mu sperma do očí,” nabádal hráče sešívaných. “Góóól, nazdááár, nazdááár! Smrt Spartěěěě!” neskrýval své emoce u obou gólů.

30 milionový Kanté jako zdechlák? Takhle ho proti Arsenalu předběhl i sudí Oliver

Zápas vrcholil a s ním i Novotný. “Mě normálně stojí péro, fakt nekecám, krása! Slávia, mistr!” To už Suchařípa nevydržel a svého kolegu mírně popíchl. “No, ani se ti nedivím, nestálo ti už několik let, co?” narážel na slávistickou nemohoucnost a jejich 10 let starý ligový titul.

Suchařípa byl celkově v roli toho umírněnějšího a klidnějšího komentátora. “Debilita. Co to jako je? Jude Slavia? Pár desítek tupých hlav se ozvalo,” nebál se zkritizovat vlastní fanoušky poté, co se stadionem nesl neblaze proslulý sparťanský pokřik.

Komentování obou účastníků bylo místy trochu divoké, ale pokud toužíte po změně, je tato alternativa určitě dobrou volbou. S trochou nadhledu se člověk i docela dobře pobaví.