Nespokojený Gotze na odchodu z Bayernu! Kam má německý reprezentant namířeno?


10961


Velice napilno má na přestupovém trhu v posledních týdnech Bayern Mnichov. Klub v posledních týdnech podepsal dva nové hráče, jeden se však z klubu chystá odejít! Německý reprezentant Mario Gotze je jednou noho venku z klubu. Kam má namířeno?

Již nyní si Bayern staví tým na nadcházející sezónu 2016/2017. Do klubu přišel z Dortmundu Hummels a z Lisabonu mladý Renato Sanches. Kádr se však v Mnichově nemůže jen tak nafouknout a zákonitě musí přijít také odchody. Nejvážnějším kandidátem je pak Mario Gotze.

Gotze nedostává pod Pepem Guardiolou příležitost a jinak by tomu nemělo být ani pod Ancelottim. Podle německého deniku Süddeutsche Zeitung dokonce Ancelotti hovořil s hráčem na rovinu a řekl mu, že s ním v Bayernu nepočítá. O hráče se tak zajímají přední celky z Evropy.

Že by měl Gotze Mnichov opustit je více než pravděpodobné. V klubu má smlouvu na poslední rok a pokud by neodešel nyní v létě, byl by pak dostupny zdarma jako volný hráč. Tomu se chce Bayern vyhnout a nabízí se jediné, za co možná největší částku fotbalistu prodat.

Jeho hodnota se odhaduje na 20 000 000 €. Stejně jako německé deníky o odchodu píše také Bild, který uvádí zájemce o hráčovi služby. K těm nejvážnějším se řadí Londýnský Arsenal a Liverpool. Z Itálie je pak nabídka od Juventusu. Kam nakonec Gotze zamíří?