Nervák Škrtěl se s juniorama nemazal! Po dvou žlutých seřval hráče i rozhodčího a pakoval se ze hřiště


4997Kapitán slovenské fotbalove reprezentace Martin Škrtěl se rozehrává v juniorce Liverpoolu. Ve středečním zápase Liverpool-West Ham se však moc nevyznamenal.Reds prohráli v semifinále Ligového poháru 2:3 po prodloužení.

Po zranění se rozehrává Martin Škrtěl s mladíkama a dává jim to pořádně sežrat.

Nejprve nevybíravým a tvrdým skluzem poslal jednoho z nich k zemi, poté před vápnem brnknul o nohy dalšímu. S faulovaným juniorem se vůbec nepáral a ostře mu vysvětloval, že takhle by to nešlo.

Mimoto přibral i rozhodčího, který mu za jeho prudké počínání udělil druhou žlutou kartu v zápase. Zápas tak v nastaveném čase pro Martina Škrtěla skončil.

Trenér A-mužstva Jürgen Klopp slovenského stopera zatím nenominoval k zápasům ligy nebo evropských pohárů. Nejprve je potřeba aby po zranění dobral herní praxi.

Škrtěl si zranil zadní stehenní sval koncem prosince. Trenér reprezentace Ján Kozák už Škrtěla pozval i na přípravné zápasy s Lotyšskem i Irskem. 

Jednou věcí si však můžeme být u Martina Škrtěla jistí. Každý zápas odehraje s plným nasazením a je jedno jestli jde o A-tým, juniorku nebo reprezentaci!

https://www.youtube.com/watch?v=_w6dc9swebE