‘Nepodepíšeme s ním novou smlouvu,’ zní z Bayernu. Hvězda FCB tak možná po sezoně skončí!


11612


Bayern Mnichov dementoval informaci francouzských médií o možném prodloužení smlouvy s Franckem Ribérym. 33letý záložník tak bude pocit nejistoty zažívat dál. Vyloučena pro něj není žádná možnost. Zůstane v Bayernu nebo alespoň v Evropě nebo půjde na penzi do USA, Číny, či SAE?

TOP 5 klubů, které utratily nejvíc milionů od roku 2010. Real ani Bayern zde nenajdete!

Takové otázky má v hlavě nyní šéf Bayernu Karl-Heinz Rummenigge. Ten by rád podepsal s Ribérym prodloužení stávající smlouvy, která mu v Bayernu skončí po sezoně. “V nejbližší době zahájíme s Robbenem a Ribérym jednání o prodloužení kontraktu,” přiznal legendární útočník před měsícem.

Jejich výsledky ale stále ještě nejsou prezentovány, což znamená, že ještě není o ničem rozhodnuto. “Nepodáme ale žádné veřejné prohlášení, než bude definitivně rozhodnuto. Nezavoláme každému novináři, aby přijel do Sabener Strasse a vyslechl si každé naše slovo,” obléká celé věci roušku tajemna Rummenigge.

Bayern reject claims Ribery has signed a new contract

Přesto se zřejmě našli tací, kteří se k detailům dostali. A sice renomovaný francouzský server l’Équipe. Ten přišel ve čtvrtek s informací o jistém prodloužení smlouvy s Ribérym, načež vedení klubu z Bavorska okamžitě reagovalo vyjádřením na svých webových stránkách.

“Čtvrteční vydání francouzského deníku l’Équipe informovalo o tom, že se Bayern Mnichov a Franck Ribéry dohodli na podmínkách prodloužení smlouvy do roku 2018. Tahle informace je nepravdivá,” znělo ohrazení ze strany FCB.

Ribéry přišel do Mnichova v roce 2007 z Olympique Marseille za 25 milionů eur. Levé křídlo nastřílelo za Bayern 108 gólů a na dalších 163 asistovalo. Tržní hodnota rodáka z Boulogne nyní činí 9 milionů eur.

https://youtu.be/E8WcNxEvuIE