Nepište sr*čky! Naštvaný Andrea Pirlo se opřel do známého britského deníku Daily Mail


8358


Tak tohle je přes čáru. Andrea Pirlo je vzteky bez sebe. Britský deník Daily Mail si se smyšleným rozhovorem pořádně rýpl do Manchesteru United a oheň byl na střeše. Prostě trapas.

Arsenalu přistála na stole obrovská nabídka za Alexise Sancheze

Možná jste v minulých dnech zaregistrovali rozhovor s Pirlem, v němž mluví o Pogbovi a vysmívá se Manchesteru United:

“Hned první první trénink s Pogbou nenechal některé hráče v klidu. Prostě nedokázali udržet smích. United vážně pustili takového hráče zadarmo? Ne že bychom se smáli Paulovi, to vůbec ne. Smáli jsme se prostě tomu, že takový velký klub jako je Manchester United, pustil hráče jeho kvalit. Věřím, že v Juventusu se tomu dodnes smějí.”

“Pamatuji si, jak jsme jednou byli v kabině, a jak mě rozesmál Gigi Buffon. Přišel ke mě a ptá se: “Oni ho vážně pustili zadarmo?” Podepsat Paulu bez poplatku, to je opravdu kumšt. Vždyť byl v Juventusu součásti hned několika triumfů. On byl jedna z hlavních postav úspěchu. A pak ho United koupí po 4 sezónách zpět za 90 milionů liber? Tak či tak, pro Juventus skvělý obchod.”

Na hřišti i v tréninku potřebuješ nakrmit svaly – SLEVA 1200 Kč na protein

“Pogba je jeden z nejlepších hráčů, které jsem kdy viděl. Nemyslím si, že jsem tak daleko od pravdy, když řeknu, že ho brzy budeme nazývat nejlepším fotbalistou planety. Ano, momentálně se o žezlo přetahuje Ronaldo s Messim, ale jednou je určitě Paul vystřídá.”

Pěkná storka, co? Škoda jen, že je celá vymyšlená. Pirlo žádný takový rozhovor nikdy neposkytl. Není tak divu, že zareagoval tak, jak zareagoval. Na svém Instagramu uložil obrázek “Pozor, tohle není oblast pro sr*čky”.

K obrázku ještě doplnil: “Aby bylo jasno, nikdy jsem neposkytl rozhovor s Daily Mail ohledně Pogby a United.”