SCHICKovného ČECHA si všimli už i v ANGLII! Klub z TOP 5 Premier League za něj hodlá zaplatit 700 milionů


6982


Českému fotbalu se rozhodně blýská na lepší zítřky. Důkazem toho je neskutečná mánie okolo 21letého forvarda Patrika Schicka, která v současnosti pohltila skauty všech předních evropských klubů.

RONALDO ničí Bayern Mnichov! Portugalský král střílí HATTRICK a jako první hráč v historii má na kontě 100 branek v Lize Mistrů + Real Madrid 4:2 Bayern Mnichov

Velký zájem o mladíka projevil londýnský Tottenham, který je údajně ochotný vyplatit jeho výstupní klauzuli činící 26 milionů eur. Kohouti mají obrovský zájem i přesto, že odchovanec Sparty strávil v italské Sampdorii, kde nyní září, pouze jednu necelou sezonu.

Schick nastoupil v letošní sezoně jako člen základní sestavy Dorie pouze 9krát (dohromady i s pohárem). Přesto má na kontě 11 branek, z nichž těsnou většinu nastřílel jako žolík. Kromě toho si talentovaný hroťák připsal i 3 asistence.

UC Sampdoria v Pescara Calcio - Serie A.

Mladík je chválený na všech frontách a poklonu v souvislosti s přestupem do klubu Daniela Levyho, který mimochodem nedává tak vysokou částku za poměrně neznámého hráče každý den, mu vysekl i server FootballInsider.

“Ačkoliv Schick není jedním z nejznámějších přestupových cílů Tottenhamu, byl by jeho nákup rozhodně chytrým tahem,” píše se ve stručném zhodnocení trojnásobného českého reprezentanta. “Je téměř metr devadesát vysoký, silný, a také rychlý, což skvěle sedí do plánů Spurs. Navíc je schopný podporovat Harryho Kanea z pozice zataženého útočníka nebo typického čísla 10.”

Anglický server ale samozřejmě ví, že nejlepší místo pro našeho útočníka je přímo na hrotu. “Tottenham potřebuje hráče, který je lépe vybavený než Jansen, a dokáže pomoci Kaneovi. Schick by pro to mohl být tím pravým mužem,” uzavírá anglický expert.

O rodáka z Prahy je zájem po celé Evropě, ale ponechat by si jej chtěla samozřejmě i Sampdoria, kde má smlouvu až do roku 2020. Situace okolo něj by se měla vyřešit v příštích týdnech.