Nejrychlejší muž planety Usain Bolt má vzkaz pro Zlatana! Ibrovi pohrozil


13020


Nejvíce diskutovaný přestup tohoto přestupového období je určitě přesun Zlatana Ibrahimoviče do Manchesteru United. Velkým fanouškem Rudých ďáblů je také nejrychlejší člověk planety Usain Bolt. Usain proto poslal sledované hvězdě vzkaz. Co řekl Zlatanovi?

Představte si to. Jste v Paříži, hrajete za jeden z nejlepších klubů, střílíte branky jak na běžícím páse, lidé od vás očekávají skvělé výkony. K tomu všemu navíc máte vysoké sebevědomí a děláte ze sebe jednoho z nejlepších hráčů na planetě.

Když pak přestupujete s takovou vizitkou do jednoho z největších a nejsledovanějších klubů, nebudete to mít rozhodně jednoduché. Přesně takový je příběh Zlatana Ibrahimoviče. Fotbalisty, od kterého se očekává HODNĚ.

V Manchesteru United to rozhodně nebude mít jednoduché. Být dobrý je jedna věc, ovšem očekávání, která s příchodem Zlatana do United vstupují, jsou obrovská. Ještě k tomu všemu si Zlatan připsal také jednu aférku s legendou týmu Ericem Cantonou. V podstatě řekl, že bude ještě lepší než on.

Enormní tlak na Ibrahimoviče navíc zvyšuje jeden z fanoušků Manchesteru. Není to nikdo jiný než nejrychlejší člověk planety Usain Bolt. Ten má pro Zlatana kratičký vzkaz, ve kterém ho vítá v Manchesteru a říká také, že ho bude sledovat.

Zlatan tedy nemá na růžích ustláno. Očekávání jsou od něj obrovská. Všichni budou sledovat, jak si švédská hvězda povede v novém týmu. Co myslíte, naplní Zlatan očekávání Bolta a všech příznivců Rudých ďáblů?