Nejdražší nákup City chyba nebo promyšlený tah?! Kevin De Bruyne obhajuje přestup za šílené peníze


3713 

Manchester City rozhodně nemá hluboko do kapsy na nákupy hvězdných hráčů. Ten nejdražší nákup se však zatím pořádně nedokázal vyplatit. Kevin De Bruyne stál City balík, zatím se přestup jeví jako vyhozené peníze z okna.

 

Přesně 88,2 mil. € stál Kevin De Bruyne Manchesterský celek. V historii Premier League se jedná o  druhý nejdražší nákup historie. De Bruyne je druhý za Di Mariou, který stál souseda z United rovných 90 mil. €.
,,City o mě měli zájem hodně dlouho. Kontaktovali mě snad každý den až do dne, kdy jsem podepsal. Vložili do mě důvěru a říkali, že u nich budu důležitým hráčem.”
,,Když jste zraněný na deset týdnů pak jste hodně frustrovaný. Ovšem je hloupé být frustrovaný z toho že nejste na hřišti, když to prostě není možné. Snažím se tvrdě pracovat a vrátit se na trávníky co nejrychleji to půjde, “ řekl čerstvě zotavený hráč, který chyběl Manchesteru City od ledna.
City se nyní soustředí na boj o LM, ikdyž mají teoretické šance na titul. ,, Myslím, že šance na titul jsou teď velice malé a bude to těžké, “ dodal De Bruyne. Uvidíme, zda se ve zbytku sezóny dokáže výrazněji prosadit a potvrdit vysoká očekávání do něj vložená.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FteYrQZE8G0