Neapolský virtuos by mohl od léta oblékat dres španělského giganta! Stačí směšných 30 milionů eur


11225Spekulací, týkající se přestupového období, je jako smetí. Každý den se objeví zajímavá spekulace, která by mnoho fanoušků potěšila.

Dnes se objevila opravdu zajímavá spekulace, která by potěšila opravdu velmi mnoho fans, zejména těch slovenských…

Podle deníku Fichajes.net by v létě mohl slovenský dirigent Marek Hamšík zamířit do Realu Madrid! A zájem Realu je prý obrovský! Měl by za něj zaplatit směšných 30 milionů eur. A důvod jeho koupi?

Toto léto se chce Peréz zbavit Jamese (o kterého stojí většina TOP klubů z Anglie), ten podle něj nepodává takové výkony, jaké by si přál, a právě slovenský kouzelník by měl převzít jeho místo ve středu zálohy. Rodák z Bánské Bystrice patří už několik let mezi nejlepší záložníky světa. O tom svědčí i jeho statistiky.

Hamšo si připsal v dresu Neapole už 224 zápasů, ve kterých vsítil 64 gólů a na to prezident Realu prostě slyší. A co víc? Marek je nejlepším hráčem v Evropě, co se týká přihrávek na soupeřově polovině hřiště!

Přišel s tím portál OPTA, který si posvítil na TOP 5 lig světa (Serie A, Bundeliga, Premier League, La Liga, Ligue 1) a sestavil žebříček, kterému vládne právě Hamšo. Bude se to zdát neuvěřitelná, ale Marek má k datu 4.3.2016 na kontě přesně 1190 přihrávek a předčil tak i borce, jako jsou Mesut Özil, Toni Kroos či Xabi Alonso. A to by se teď madridskému klubu velice hodilo, jelikož jeho výkony v poslední době pokulhávají, a chybí mu určitý tlak na soupeře.


https://www.youtube.com/watch?v=ZrEFhtu_2Fk