Neapol v problémech! Opora defenzívy už nechce za klub nastupovat a je na odchodu do Chelsea


5534


Italská Neapol v problémech! Poté co je na spadnutí odchod Gonzala Higuaína, přijdou světle modří i o další oporu.

Velice povedená sezóna SSC Neapole má i stinné stránky. Druhé místo tohoto jihoitalského celku vyvolalo v předních evropských klubech vlnu tsunami. Velký zájem o snajpra Higuaína a teď další rána!

Kalidou Koulibaly odmítl prodloužit smlouvu a chystá se opustit svého stávajícího majitele. Situaci okolo opory zadních řad  reprezentace Senegalu monitoruje především londýnská Chelsea.

Nový kouč The Blues Antonio Conte hodlá Koulibalyho přivést na Stamford Bridge s vidinou vytvoření skvělé mladé stoperské dvojice s Kurtem Zoumou, který je ovšem na dlouhodobé marodce. Mezi Conteho žhavé kandidáty patří také Leonardo Bunucci, jehož přestup by si přálo více anglických celků (například Arsenal).

Dohodne se Kalidou Koulibaly s vedením Blues a posílí nově se tvořící mužstvo italského elegána Conteho, nebo vyslyší například vábení Arsenalu?

“Měl jsem dvě výborné sezóny a mám některé nabídky na stole. Vyberu si to nejlepší, jak z hlediska finančního, tak z hlediska tohoto sportu,” navnadil fanoušky Blues na závěr sám Koulibaly.

[youtube id=”ucHqFxHex-Q”]