Ne tohle není vtip! Cristiano Ronaldo šokoval celý svět… Už nechce hrát ve Španělsku, média píšou o jeho odchodu z Realu Madrid


11521


Jestli někoho šokovala zpráva ohledně Donnarummova odmítnutí nové smlouvu v AC Milán (čti zde), tahle čerstvá informace týkající si CR7 ho už určitě dorazí.

Podle světových médií včetně Sky Sports totiž slavný Cristiano Ronaldo nechce dále hrát ve Španělsku. Po triumfu v lize a v Lize mistrů přichází pro fanoušky Realu Madrid rychlé vystřízlivění. CR7 je totiž na odchodu z týmu. Za všechno můžou daně, čili stejný problém jako u Messiho nebo Neymara. Ronaldo si však na hlavu kálet nenechá a dost rezolutně projevil svůj nesouhlas s obviněním, že si na daních ukrojil 15 milionů eur.

Jak však dobře víme, španělské soudy jsou v tomto nekompromisní a zcela jistě budou chtít s Ronaldem vést soudní proces. Pokud Ronaldo doopravdy z Realu odejde, bude to jistě fotbalová událost roku. Otázkou však je, kdo si bude moci dovolit portugalského kanonýra zaplatit. Čína projevila zájem už v minulosti, spekulovalo se o PSG. Každopádně návrat do United s určitostí můžeme vyloučit, vztah mezi Mourinhem a Ronaldem je totiž na bodu mrazu.