Návrat ztraceného syna?! GUARDIOLA chce svého bývalého hráče z Bayernu


8699


Po skvělém vstupu do sezony se Manchester City poněkud zastavil. Tým Pepa Guardiola sice přeci jen začíná chytat druhý dech, ale na druhou polovinu sezony bude potřebovat posílení v podobě alespoň jednoho hráče. Tím by mohl být bývalý svěřenec španělského kouče z Bayernu Mnichov Holger Badstuber.

José Mourinho si dělá zálusk na bývalou hvězdu Realu Madrid!

V Bundeslize snad není více nešťastného hráče. 27letého stopera totiž potkává jedno zranění za druhým, kvůli nimž byl nucen vynechat většinu zápasů ve čtyřech posledních sezonách. V letošní sezoně byl v základní sestavě FCB pouze v zápase Ligy mistrů s Rostovem, jinak stále doléčuje svalové zranění.

Bayern Muenchen v FC Augsburg - DFB Cup

Přesto Guardiola věří ve vzkřísení 1,9 metru vysokého silného stopera. Do Premier League by se díky skvělým soubojům ve vzduchu a zejména úspěšnosti nahrávek hodil. Proto volí 45letý španělský kouč půlroční hostování s tím, že na konci sezony se uvidí.

Odchod 31násobného reprezentanta, který byl kdysi označován za nejtalentovanějšího německého stopera, do Anglie má být už jen otázkou času. Badstuberova tržní hodnota spadla během 4 let ze 22 milionů eur na pouhé 3 a jeho kontrakt v Bavorsku má délku jen do konce aktuální sezony. Dokáže všem, že ani vleklá vážná zranění jej nezlomila?