Návrat kouče Kloppa na Dortmund a “You’ll Never Walk Alone”! Elektrizující atmosféra před utkáním Dortmund vs. Liverpool


1557 
Jeden z nejlepších trenérů se vrátil tam, kde jeho slavná cesta začala. Klopp se postavil proti svým. Fanoušci si návrat kouče užili. Atmosféra před utkáním byla elektrizující. Jeho jméno bylo, je a bude v Dortmundu vyslovováno s respektem a úctou.

Byl to právě Klopp, kdo z Dortmundu udělal jeden z nejlepších týmů v Německu, který je schopný konkurence na té nejvyšší evropské fotbalové úrovni. V Dortmundu si jeho práce považují a cení. Takhle se s Kloppem loučil stadión při jeho posledním domácím zápase.

 

 

Osudí fotbalové evropské ligy však svedlo opět dohromady Kloppa a Dortmund. Hned po losu bylo jasné, že tento zápas bude mít speciální náboj.
Tamní celek má navíc stejnou klubovou hymnu jako tým z Liverpoolu. Skladba “You’ll Never Walk Alone” je známá po celém světě fotbalovým příznivcům. Před utkáním byla skladba puštěna a její text zpíval zaplněný 80 000 stadión. Byl to nádherný moment.