Najdi mi nový tým, nechci zde zůstat, vzkázala největší hvězda United svému agentovi

1
2

38286


Tak to vypadá, že v nejbližším přestupovém období postihne slavný Manchester United opravdová čistka. Jenže kdo nakonec odejde?

Arsenal podepsal nejlepšího útočníka planety

Poslední dobou se na internetu objevují zprávy o čistce v kabině Manchesteru United. José Mourinho nesnese ve svém týmu hráče, kteří ho nerespektují a nepodávají zrovna optimální výsledky. Jenže United nepodávají vůbec dobré výsledky, a proto není divu, že chce Mourinho prodat až devět hráčů.


Z týmu Rudých ďáblů by však mohl odejít i jejich nejlepší hráč Marcus Rashford. Jeho agent se měl totiž v nedávné době setkat s vedením dvou evropských velkoklubů, konkrétně Realu Madrid a Barcelony.

Oba tyto španělské týmy údajně stojí o to, aby Marcus oblékal právě jejich dres. A za jeho služby jsou ochotny zaplatit takřka cokoli. Manchester United na tyto zprávy okamžitě zareagoval novou smlouvou, kterou chce Marcusovi nabídnout. Jeho výkupní klauzule by se tak ze stávajících 20 milionů liber vyšplhala na neuvěřitelných 60 milionů. A to už španělští giganti nebudou chtít zaplatit. Nebo ano?

Rashford prozradil, který tým je jeho srdci nejblíže. A United to rozhodně není ->