Nádherné sólo mezi 6 hráči i akrobatické zakončení! Mexičané s Venezuelou předvedli, jak se dávají góly

1
2
3

3104

Poslední kolo základní skupiny C na Copa América svedlo dohromady již jistě postupující MexikoVenezuelou. To neznamená, že by týmy nějak odpočívaly. Šlo přeci o první místo ve skupině, a tudíž i výhodnější postavení do čtvrtfinále.

Jak u jihoamerických týmů bývá zvykem, nehrají žádného „zanďoura“. Z počátku byli aktivnější Venezuelané, když v 10.minutě po standartní situaci se dostal míč k Velasquezovi a ten akrobatickým kopem přes hlavu nedal brankáři šanci a zavěsil pod víko – Venezuelané vedli 1:0.

Dlouho už to vypadalo, že Mexiko se bude muset smířit s porážkou a druhým místem ve skupině. V 80.minutě vzal za své v prvním poločase příchozí Corona. Přibližně ve vzdálenosti 35m od branky se rozhodl, že si míč navede do vápna, obejde 6 protihráčů a zhruba z úrovně penalty prostřelí brankáře. Povedené sólo, které zvedlo fanoušky za sedadel!

Mexiko tak díky skóre udrželo první příčku. Venezuela jde ze druhého místa. Nepostupové pozice zbyly na Uruguay a Jamajku.