Na záložníka Sparty si sáhla zubatá! Opilý boural a málem uhořel!


6308


Konec sezóny, která se Spartě ale vůbec nepovedla, se zřejmě rozhodl pořádně spláchnout její záložník Aleš Čermák. A hráč, o kterého mají zájem oba dva týmy, které Spartu přeskočily, jak Slavia, tak i Plzeň, si pak notně zkomplikoval život. Na okraji Prahy v Horoměřicích nezvládl řízení a boural…

RAMOS se pořádně pustil do PUQUÉHO! Při oslavách titulu mu to pořádně nechal sežrat

Nebyla to nijak lehká nehoda, naopak. Čermák nezvládl řízení, narazil do svodidel a následně do stromu. Jeho vozidlo Škoda Octavia RS poté začalo hořet. Přivolaní hasiči hráče vytáhli na poslední chvíli v bezvědomí, zatímco se snažili vrak uhasit. Z bezvědomí se jej naštěstí podařilo probrat, aby následně policistům nadýchal 1,5 promile alkoholu. To už je slušná hladinka, kterou zřejmě policie náležitě ohodnotí.

Rozsah zranění, která hráč utrpěl, je neznámý. Čermák si podle záchranářů stěžoval na bolest v oblasti hrudníku a s blíže nespecifikovaným zraněním byl převezen do Motolské nemocnice. Více ale zdravotní personál do médií nesdělil. Jisté je ale jedno – tímhle kouskem, kterým napodobil například Limberského, si mladý fotbalista pěkně zavařil. Uvidíme, co to udělá se zájmem dvou předních velkoklubů a jaký to bude mít vliv jeho reprezentační kariéru. Čermák byl totiž v nominaci na kemp české jednadvacítky před červnovým EURO.