Na stovku za 2,6 sekundy, cena 50 mega. To je mé nové žihadlo, chlubí se CR7

1
2
3
4
5
6
7
8

17130


Žere jako tank. A jede pekelně rychle. Cristiano Ronaldo se pochlubil svým novým miláčkem – Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. Cena? Pro Portugalce drobné, asi 55 milionů korun.

Hvězda Realu Madrid si dala dárek po vítězství na EURO ve Francii a teď ho fanouškům ukázala v plné parádě. CR7 se ve svém nejnovějším bouráku proháněl na předměstí Madridu nedaleko své vily… “Vracím se domů,” napsal Cristiano k videu na Instagramu.

Jestli je to výjimečná kára? V každém případě. Tohle bugatti je vůbec nejrychlejší silniční žihadlo na světě. Z nuly na sto to s ním dáte za pouhých 2,6 sekundy! Maximálka je pak brutálních 410 km/h.

Cristiano Ronaldo dal svým fanouškům nahlédnout do jeho nového 1,7 milionu liber černé Bugatti Veyron

Výkonu samozřejmě odpovídá spotřeba: kombinovaná je kolem pětadvaceti litrů, ale když se trochu odvážete, klidně si sporťák vezme i pětatřicet.

Chceš být jako CR7? Víme, jak na to!

CR7 tak rozšířil svůj už tak úchvatný vozový park. Garážuje třeba Bentley GT Speed, Ferrari 599 GTO, Porsche 911 Carrera 2S Cabriolet nebo Aston Martin DB9.

Nejnovější přírůstek v podobě bugatti je jeho žihadlo číslo 19. Asi netřeba připomínat, že Ronaldova sbírka aut má hodnotu desítek milionů korun.

Co dalšího má CR7 v garáži? Mrkni na následující stránky…

Coming back home🔝👌😜

A video posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on