“Myslím, že právě Coman mě dokonale nahradí…,” prohlásila hvězda Bayernu


3629


Bayern Mnichov byl vždy “továrnou” na jedny z nejlepších talentů světa a to dokazuje i letos. V jeho službách se nachází mladík, který by se jednou mohl stát jedním z nejlepších hráčů světa…

Mladík, který přišel na hostování z Juventusu Turín zažívá raketový start. Dostal důvěru od Pepa Guardioly, kterou mu teď oplácí svými skvělými výkony. Záložník Bayernu Mnichov, Franck Ribéry, řekl, že doufá, že právě Kingsley Coman by se mohl stát dalším “Ribérym”.

Devatenáctiletý mladík si užívá skvělou sezónu v Bayernu Mnichov, kam zamířil na hostování z Juventusu Turín. Coman se dokonce prosadil i v Lize Mistrů právě, proti Staré Dámě a poslal tak Bayern Mnichov do dalšího kola této milionářské soutěže. Není tak divou, že si tím vysloužil pozvánku do reprezentačního A-týmu, kde by mohl hrát právě po boku svého kolegy, Fancka Ribéryho.

“Ano, myslím si, že by se mohl stát dalším Ribérym (smích)… Kingsley je opravdu skvělý hráč. Proto nedokážu pochopit, že v PSG ani Juventusu nedostal moc příležitostí. Od chvíle co přišel do Mnichova na sobě trvdě dře a myslí jen na to, jak být lepší. Dělám co je v mých silách, abych mu život v Bayernu usnadnil. Radím mu jak se stát lepším a rychlejším a věřím, že se z něj jednou stane jeden z nejlepších hráčů světa. Bayern mu nabízí obrovskou příležitost, jen na sobě musí neustále pracovat.”