Muselo být pořádně veselo! Vítězný tým zapomněl tři své hráče na benzínce


3318


Pořádně zajímavý víkend za sebou mají hráči fotbalového MSV Duisburg. Tým přezdívaný “Zebry”, který dřív hrával Bundesligu (a má dokonce ve sbírce stříbro a bronz z let 1963 a 1964) i evropské poháry, začal po svém sestupu z Bundesligy v roce 2008 pořádně strádat, což vyvrcholilo pádem do třetí nejvyšší soutěže. Teď se zdá, že se blýská na lepší časy.

Za 80 miliónů eur do Barcelony? O který talent mají Katalánci takový zájem?

Víkendovým vítězstvím 3:0 nad Fortunou Köln si tým kolo před koncem soutěže zajistil postup do druhé nejvyšší ligy. Ostatně, se ziskem 65 bodů ve 37 zápasech si to také plně zasloužil. Ale jak jinak by to na této ligové úrovni mohlo být, než že se začne slavit už na hřišti a v kabině. A pokud možno co nejbujařeji. Ale že se zápas hrál na stadiónu soupeře, čekala tým ještě dlouhá cesta autobusem do Duisburgu.

Celá cesta by zřejmě nikoho nezajímala, ačkoliv se na palubě autobusu popíjelo víc, než by bylo zdrávo, kdyby řidič nemusel zastavit na benzínce a doplnit palivo. Někteří hráči mezitím vystoupili a do autobusu se vrátili až před odjezdem. Ale jak dokládají fotky ze sociálních sítí, pro některé z nich muselo být těch pár kroků do autobusu pořádně těžkých. A že chybí brankář Flekken a záložníci Dausch a Wolze, toho si nevšiml už vůbec nikdo…

Těm se na benzínce zalíbilo natolik, že na odjezd týmu prostě zapomněli. A jaké bylo jejich překvapení, když se vraceli k autobusu a zjistili, že už dávno odjel, si asi dovedeme představit. Situaci za ně nakonec vyřešil taxík, který je přivezl na další zastávku. I tak se ale muselo mužstvo hodně divit, co že se to děje… Inu, i takhle se dá slavit postup. A jak se slavilo dál, na to se můžete podívat ve videu.