Můj syn nesnáší fotbal, lituje Messi. Malý Thiago se vůbec nepotatil


15776


Jaký fotřík, takový synátor? Kdepak, v tomhle případě to platit nebude. Leo Messi má sice nejcennější fotbalové geny, ale nic na plat, jeho nejstarší syn fotbalista nebude. Alespoň tomu zatím vše nasvědčuje.

On je možná nejlepší fotbalista historie, vyhrál téměř vše, co se dalo. Messiho starší synek Thiago, který zanedlouho oslaví čtyři roky, v jeho stopách ale nepůjde.

Fotbal, to je to poslední, co ho zajímá. A co víc, míč nesnáší, štítí se ho. Jako by ani nebyl syn pětinásobného držitele Zlatého míče a kanonýra Barcelony.

“Nechci mu ani kupovat balony nebo ho nutit, aby si s nimi hrál, protože je nemá rád,” svěřil se Messi argentinskému tisku.

Super knížka jen za poštovné. ZDE!

Messi se ale nevzdává. Věří, že jednoho dne by přece jen mohl malý Thiago přijít nejoblíbenějšímu kolektivnímu sportu světa na chuť.

Pomoct by mu v tom mohla samotná Barcelona, kde by se měl jeho synek zapojit do projektu pro nejmenší a nenásilnou formou si osvojit základní fotbalové dovednosti. ” Jestli ho to chytne, tak by to mohl být dobrý začátek,” neztrácí Messi naději.