Možná posila pro reprezentaci! Bude srbská opora Zlína Vukadinovič hrát ze Česko?


4586


Ve Zlíně prožívá životní sezónu. Možná nakoukne i do české reprezentace. Řeč je o srbském křídelníkovi Vukadinu Vukadinovičovi. Zlínský záložník prožívá opravdu povedené období. V lize se mu letos daří, pro tým je nepostradatelný. Naposled se ukázal proti Jablonci, kdy bombou z dálky propálil všechno a pomohl týmu k cenné remíze 2:2.

25letý fotbalista působí v české lize už nějaký ten pátek, češtinu zvládá na jedničku. Proto se v poslední době řeší také reprezentace. V té srbské doposud nenastoupil, a tak může pokukovat i po té české.

„Co se týče Česka, o něčem jsem se bavil s naším manažerem Zdeňkem Grygerou. Hraju tu už delší čas a je možnost, že bych získal české občanství,“ přiznal Vukadinovič pro web epojisteniliga.cz.

Hrát za Česko, to by pro něj byla čest „V české lize působím už hrozně dlouho a něco jsem tu odehrál. Reprezentovat Českou republiku by pro mě byla velká pocta. Bral bych to se vším všudy, ale cesta je přede mnou ještě dlouhá. Já především musím předvádět co nejlepší výkony ve Zlíně, aby o mě byl dál zájem.“