Mourinho se cítí v Anglii v ohrožení! Do jeho domu se vloupal muž, čeká ho vězení


3620


Tohle je historka jako z nějakého detektivního seriálu. Mourinho byl sledován až ke svému domu, do kterého se poté vloupal muž. Svůj záměr neprozradil, čeká ho ovšem pobyt za mřížemi. Co se to vlastně v Londýně stalo?

José Mourinho jako nový trenér Manchesteru United bydlí na Britských ostrovech. Konkrétně v Londýně. Jeho nemovitost je odhadována na cenu kolem 25 000 000 liber. Nicméně se v tomto domě necítí v bezpečí.

Minulý týden se při finálovém utkání EURO 2016 vloupal do jeho domu neznámý muž. Portugalec právě oslavoval velký úspěch své země na ME ve Francii u televize. Ovšem něco ho vyrušilo. To se mu před oknem sjelo pár policejních aut. Na následující fotografii můžeme vidět Mourinha, jak se z okna svého domu dívá na zatýkání neznámého chlapíka.

Své záměry neprozradil a ani své jméno, budeme mu ale říkat “lupič Jack” 😀 . Ten sledoval Mourinha v autě. Snažil se celou cestu zpovzdálí sledovat jeho vůz až k domu. Jack poté zaparkoval poblíž. Všiml si, že má otevřená vrata. Vnikl proto na pozemek Mourinha.

Ačkoliv má osobní ochranku, nikdo si lupiče nevšiml. Šel proto otevřenými dveřmi ve sklepě do domu. Mourinho má tyto dveře většinou zamčené, takže je velká náhoda, že se zrovna tudy dostal dovnitř. Když se plížil sklepními prostory, všimla si ho uklízečka, která zakřičela nahlas: ,,Co tu děláte, kdo jste?

Jack se uklízečky lekl a začal utíkat z domu pryč. To mu však nebylo moc platné. Výkřik uklízečky slyšel i jeden z bodyguardů a srazil Jacka k zemi. Ten poté ani nijak neprotestoval a po chycení prý jen seděl a kouřil si svou cigaretu do příjezdu policie. Mourinho si mezitím vesele užíval finálový zápas EURO.

Lupič byl za svůj čin vniknutí na cizí pozemek a do cizí nemovitosti odsouzen ke čtyřem týdnům. Stálo mu to za to? Mourinho je na podobné vlezlé příznivce z Londýna zvyklý. Takhle ho například otravoval jeden kluk v ulicích anglické metropole. Nikdy se mu však nestalo, aby se mu někdo vloupal do domu.