Mourinho našel posily do obrany! Tohle jsou 3 vyvolení hráči

1
2
3
4

5965


Anglická média v posledních hodinách upozorňují na informaci týkající se obrany Manchesteru United. Jeden z plátků napsal, že se José Mourinho do konce léta pokusí získat dalšího obránce.

Portugalský trenér plánuje s Manchesterem United dosáhnout velikých úspěchů, k nimž potřebuje poskládat dobrý kádr. „The Special One“ si zakládá hlavně na kvalitní a propracované defenzívě, což potvrzoval v Interu, Portu, Realu či dvakrát v Chelsea.

Během tohoto léta už „Red Devils“ posílily hvězdy za 80 miliónů eur a už brzy se očekává i příchod Paula Pogby, který by klub připravil o více než 100 miliónů eur. To znamená, že Mourinhovi už nezůstávají další desítky miliónů na rozhazování a svoje následující přestupové kroky si bude muset pořádně promyslet.

V obraně United je nejzkušenějším hráčem anglický reprezentant Chris Smalling, kterému je stále ještě „jen“ 26 let. José má proto v plánu přivést jednoho stopera, který by z obranné čtveřice United utvořil skálopevnou hradbu. Podle plátku TheSun.uk má portugalský kouč v hlavě tři jména, ale možnost koupi má jen jednu.