Mohl jsem hrát za Juventus, AC i Inter, ale řekl jsem NE, chlubí se Hamšík


13379


Fanoušci ho milují, on miluje je. A nic se na tom nejspíš jen tak nezmění. Marek Hamšík je kapitán Neapole, jehož oddanost klubu nikdo nezpochybňuje. I díky tomu, že odmítl několik movitých zájemců.

Kdyby chtěl, dnes mohl kopat po boku Buffona v Juventusu nebo oblékat dres jednoho z milánských celků. Jenže to není nic pro něj, fotbalový domov má Marek Hamšík pod Vesuvem.

“Ano, můžu potvrdit, že jsem měl nabídky z Juventusu, AC a Interu, ” řekl Hamšík v rozhovoru pro Corriere dello Sport. “Pokud jde o Itálii, existuje pro mě jen Neapol,” dodal.

Legenda se vrací! Lamparda láká Chelsea, stačí jen podepsat

U Azzurri působí už od roku 2007, kdy přišel z Brescie. V létě oslaví kulatou třicítku a ví, že bude chtít zůstat do té doby, dokud to jen bude možné.

“Myslím, že je šance, že ukončím kariéru právě v Neapoli. Vážně myslím, že je to reálná možnost,” doplnil Hamšík s tím, že hraní v modrém dresu si v poslední době nesmírně užívá.

Neymar je lepší než CR7 a Premier League se nemůže s La Ligou rovnat, tvrdí boss Barcy

Kouč Maurizio Sarri, který loni vystřídal na lavičce Rafu Beníteze, podle něj odvádí skvělou práci. “Máme výborný tým, který je schopný předvádět krásný fotbal, za což vděčíme Sarrimu. Jsme tak schopní konkurovat Juventusu,” vysekl Hamšík poklonu 57letému kouči.