Mino Raiola: Zlatan mi vyhrožoval, že mi zlomí obě nohy


10093


Příchod Zlatana Ibrahimoviče do United vyvolal velkou vlnu otázek. Jak se popere s Premier League? Jak zapadne do týmu? Nenaruší jeho egoistická povaha harmonii v týmu?

A co teprve po příchodu Pogby? United udělali z Paula Pogby nejdražšího hráče světa a všichni byli zvědaví, jak se duo Pogba-Ibra uvede. Kdo by si myslel, že si půjdou po krku, zmýlil se. Samotný Ibrahimovič si totiž příchod Pogby vyžádal.

Podle agenta Raioly (zastupuje jak Pogbu, tak Zlatana) na něho Ibra několikrát naléhal. “Poté co Zlatan přišel do Manchesteru, řekl mi, že pokud nepřivedu Pogbu do týmu, zlomí mi nohy.”

Nádherná pumelice Graye do šibenice! De Geovi nedal nejmenší šanci

Zlatan je prostě veselá kopa, každopádně už tehdy bylo jasné, že s Pogbou mít problém určitě nebude. Oba pak vytvořili skvělou dvojku. Jejich vtípky z kraje sezóny obletěly fotbalový svět.

Zlatan se pak svého spoluhráče také zastal. Když se na Pogbovu hlavu začala hrnout kritika. Byl to právě Zlatan, kdo se postavil novinářům. “Všichni pochybovači budou ještě polykat svá hořká slova, která vyřkli na jeho adresu. Bude se zlepšovat,” byl přesvědčen na začátku září Zlatan.

Uběhlo pár týdnů a Pogba byl klíčovou postavou u výhry nad Leicesterem 4:1. Rozehrával, hledal hráče, nekazil. Jeho nahrávky měly oči. Parádní přihrávkou připravil palebnou pozici i pro švédského kanonýra. Ten však po dobrém zpracování přestřelil. Pogba figuroval, také při jedné povedené gólové akce United. Svůj kvalitní výkon korunoval přesnou hlavičkou po rohovém kopu a definitivně umlčel všechny kritiky.

Mourinhův tým se po slabším týdnů opět rozjíždí a hlavně, pokud zrovna nedává góly Ibrahimovič, jsou tu i jiní střelci. Rashford nebo Mata hrají ve velké pohodě. Pogba se zjevně také rozehrál. Počítat se stále musí i s Rooneym.

https://www.youtube.com/watch?v=IK3TEym_CVM