Messiho éra končí! Nyní je nejlepším hráčem…. , přiznal Simeone


16608


Kdo získá tentokrát Zlatý míč? Sice se Zlatý míč za tento rok udělí až v lednu 2017, již dnes však můžeme na internetu narazit na typy, kdo by měl tuto prestižní trofej vyhrát.

Největšími favority na na zisk trofeje jsou portugalský kanonýr Cristiano Ronaldo a argentinský virtuóz Lionel Messi. Oba předvádí přímo fantastické výkony a o tuto cennou trofej se přetahují dlouhých šest let. Jenže podle Simeoneho by bylo spravedlivé, kdyby ji tentokrát dostal někdo úplně jiný. Na Ronalda či Messiho zapomeňte, ze Zlatého míče by se měl radovat francouzský mladíček Griezmann!


Oba se potkali jak ve finále slavné Ligy mistrů, tak i ve finále EURA. Pokaždé se však z titulu radoval Ronaldo a na Griezmanna tak zbylo velice nepopulární druhé místo. Jenže ne všichni si myslí, že by byl Ronaldo lepší než jeho francouzský protějšek.

V rozhovoru pro Movistar argentinský taktik přiznal, že nemá pocit, že by byl právě Cristiano Ronaldo nejlepším fotbalistou této sezóny. “Ano, je pochopitelné, že je nominovaný. Předváděl skvělé výkony, jako jeho největší konkurent Messi. Ale osobně si myslím, že by měl Zlatý míč získat Griezmann. Ne proto, že hraje v mém klubu, ale proto, co letos dokázal. Na Euru neměl mezi střelci konkurenci. I ve finále Ligy mistrů dokázal daleko víc, než právě Cristiano,” komentoval kouč Atletika situaci kolem této zvučné ankety.